PROJEKTORCU.COM KİMDİR?

PROJEKTORCU.COM 2001 yılından buyana bilişim sektöründe en yeni teknolojiler ve uygulanması ile ilgili farklı alanlarda çalışmış PC ,Oem Parça , Teknik servis ve Makina Sistem tasarımlarıyla uğraşmış ,Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar alanında uzman personeliyle sektöre adım atmış bir firmadır. Özellikle Elektrik ,Elektronik ,Mikroişlemciler ve Uygulamaları ,Mekatronik Sistemler CNC ,PLC - Otomasyon sistemleri uygulamaları ve eğitimleri ile ilgilenmiş ve bu alanlarda çalışmaya devam eden bir firmayız. 2009 yılında Projektör pazarına giren firmamız Piyasada orijinal lambaların yüksek fiyatlar ve düşük garanti ile satılmasına bir alternatif oluşturmak adına hem "lamba yenileme" hem de "Jenerik-Muadil projektör lambaları" üzerinde çalışmalar başlatmıstır. Türkiye genelinde "orijinal lamba", "jenerik-Muadil lamba", "lamba yenileme", projektör bakım/onarım hizmetlerini vermeye devam ediyoruz.

NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?

PROJEKTORCU.COM a aşağıda ki yöntemleri kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Banka Transferi (Havale, EFT, )

Hangi durumlarda kargo ücreti öderim?

Projektorcu.com size yaptığı tüm gönderilerin kargo ücretini size ödetmeksizin öder. İstanbul dışı tüm ürünleri (arıza tespiti, lamba yenileme, bakım) gönderici istediği kargo şirketi yada anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi ile gönderir ve kargo ücretini kendisi öder. Özel kampanya dönemleri için kampanyalarımızı takip ediniz. Arıza tespiti amacı ile gönderilen cihazların onarımının kabul edilmemesi durumunda kargo ücretini alıcı öder. Garanti kapsamında tamiri yapılan cihazlar karşı ödemeli olarak kargo gönderimi yapılmaktadır.

Her zaman en güvenilir kargo şirketini tercih etmek gerekir. Biz Türkiye'nin saygın kargo şirketlerinden yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve PTT Kargoyu tercih etmekteyiz.

Jenerik-Muadil Lamba nedir?

Jenerik-Muadil lambaların üzerinde Philips, Osram vb. logo bulunmaz. Bu, jenerik-Muadil ürünlerin kalitesinin kötü olduğu anlamına gelmez. Benzer Kalite de ürünler kullanıyoruz. Fiyatı orijinal lambalardan daha uygundur. Bir projektörün lambası özel bir üründür ve sadece bu lambaları üreten birkaç şirket vardır. Sharp ve Philips dışında başka hiçbir projektör üreticisi lamba üretmez. Kendi adına özel üreticilerden kendi markası ile lamba ürettirir ve kullanır. Lamba üretimi, projektör üreticileri için dış kaynaklıdır. Biz Jenerik-Muadil modul lamba ve projektör lambalarını güvenilir ISO ve Kalite belgeli üreticilerden doğrudan ithal etmekteyiz. Bu ürünlerin Orijinal ürünlerden tek farkı üzerinde baskı ve logo olmamasıdır. jenerik-Muadil lambaların garanti süresi tıpkı orijinal lambalarda olduğu gibi 90 gün veya 90 saattir

LAMBA ÖMRÜ GARANTİ MİDİR?

Tüm projektör lambalarının ömürleri aynı değildir. Marka, model, lamba gücüne bağlı olarak lamba ömürleri farklılık göstermektedir. Projektör üreticileri ürünlerini pazarlarken, cihaz üzerinde bulunan lambayla ilgili 2000/3000 saat 'lamba ömrü' gibi değerler verir. Ancak bu değer cihazın doğru bir şekilde kullanılacağı varsayılarak verilmiş fabrikasyon değerdir. Lamba için verilmiş bir garanti değildir. Ancak kullanıcılarımızın çoğu, bu muhtemel değerle garanti süresini bir tutmaktadır. "Orijinal lambalar" ve "Jenerik -Muadil Lambalar'ın" garanti süreleri tüm marka modellerde 90 gün veya 90 saattir. Lamba Yenileme'de uyguladığımız garanti süresi 180 gün veya 500 saattir

SİPARİŞİM NE ZAMAN GELİR?

100 lerde projeksiyon markası 10. binlerce lamba çeşidi bulunmaktadır. Projeksiyon pazarında stoklu çalışmak zordur. Biz en çok kullanılan modellerin lamba stoklarını bulnudurmaya çalışıyoruz. Bu Ürünler Sipariş onayının gerçekleştiği gün kargoya verilir. Stoklarımızda bulunmayan Orijinal ve Jenerik-Muadil Lambalar yurtdışışı stoklarına bağlı olarak, sipariş onayını takip eden 7 ile 15 iş günü içerisinde kargoya verilir. Lamba yenileme siparişlerinizde ise cihazın bize gelişini takip eden 3. iş günü kargoya verilir.

(Hafta içi Pazartesi-Cumartesi 09:00 - 18:00)

ALDIĞIM LAMBAYI İADE ETMEM MÜMKÜN MÜ?

Sipariş üzerine getirtilmekte olan lambaların iadesi yoktur.

LAMBAM BOZULDU NE YAPMALIYIM?

PROJEKTORCU.COM' dan satın aldığınız orijinal ve jenerik-Muadil lambalar 90 gün garantilidir. Lamba yenileme ise 180 gün veya 500 saat garantilidir. Bu süreç içinde lambanız arızalanırsa, lütfen bize ulaşınız ve bozulan ürünü tüm parçaları ile birlikte (kablo, kumanda hariç) gönderiniz. Bu süreçte kargo ve nakliye giderleri alıcıya aittir.

Network Solving

Description

Quick Fix be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many , and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose. There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable. The generated Lorem Ipsum is therefore always free from repetition, injected humour, or non-characteristic words etc.

  • Aliquam tincidunt mauris eu risus
  • Integer vitae libero ac risus egestas
  • Cras iaculis ultricies nulla
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus
  • Integer vitae libero ac risus egestas
  • Cras iaculis ultricies nulla
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus
  • Integer vitae libero ac risus egestas
  • Cras iaculis ultricies nulla