Lamba Yenileme Çözümleri

Açıklama

Projektör Lamba yenileme nedir ? cihazın lamba kasası ve reflektör kısmı aynen kullanılarak ışık yanan lamba ark merkezi kısmı profosyonel teknik ekipman ve deneyimli teknik ekip ile değişiminin yapılmasıdır. Özel ekipman kullanarak fitil Lamba kasa ve reflektor kısmına zarar vermedenlambadan ayrılır. Kasa temizlenerek montaj için bekletilir.

Kasasından ayrılmış olan reflektör profesyönel bir işcilik kalitesi ile reflektörden ışık yayan kısım -lamba fitili ayrılır. Toz, ısı, duman ve çalışma ortamı v.s. gibi sebeplerden dolayı matlaşmış olan reflektör özel temizleme sistemi ile reflektör ve yansıtıcı ayna orijinal ışık kalitesine getirilmiş olur.

Lamba ve projektör’ün teknik verilerine bakılarak doğru ANSI lümen ve Watt seçilip yanan kısım tespit edilir. Yanan kısım ve özel temizleme işlemi yapılmış olan reflektör odaklama ünitelerimizde ANSI lümen değerleri ölçülür ve odaklaması yapılarak reflektöre montajı yapılır.

Yenilemesi yapılmış olan reflektör ve ark merkez- yanan kısım temizlenmiş olan kasasına montajı yapılır. Kullanıma hazır projektör lambası 500 saat yada 180 gun garantili tüketiciye ulaştırılır.

Projeksiyon Bakım

Açıklama

LAMBALARI UZUN ÖMÜRLÜ KULLANMAK İÇİN
1-Cihazınızı Herzaman Uzakdan Kumanda ile açıp kapatınız.
2-Fişini cihaz tamamen Kapamadan Çekmeyiniz
3-Projeksiyon Cihazınız Soğumadan , Tekrar Açmaya Çalışmayınız.
4-Sıcak Ortamdan Çıkartıp , Soğuk Ortamda Birden Çalıştırmayınız
5-Topraklı Priz Kullanmaya Özen Gösteriniz.
6-Kullanırken ve Soğutma fanı çalışırken yerinden Oynatmayınız.
7-Cihazınızın Optik Ünite Bakımını Yaptırınız.
8-Proksiyon un Hava Filtrelerini Sık Sık Temizleyiniz.
9-Data Kablolarını Kaliteli Kablo Kullanınız
10-Projeksiyon lambasına çıplak elle dokunmayınız.

Orjinal Muadil Lambalar

                  

Açıklama

50 den fazla marka ,50.bin çeşit Model , her marka projeksiyon için 1. sınıf lamba yenileme ,Orjinal Muadil lamba , Lamba tamiri alterniflerinizle 1. sınıf Hizmet. Tse ,İSO 9001 hizmet belgeleri firmamız ile Her marka projeksiyon için Türkiye geneli hizmetimiz vardır.

Projeksiyon Satış

Açıklama

İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun projeksiyon cihazlari icin iletişime geçin.

Projeksiyon Yedek Parça

Açıklama

Projeksiyon Kumandası

Açıklama

Cihazınızın marka ve modeli hiç farketmiyor. Tüm cihazlarınız için kumandalarımızı mevcuttur.

Kaybolan veya bozulan projeksiyon kumandaları için bizimle iletişime geçin. Orijinal ve muadil kumanda temini.

Akıllı Tahta Çözümleri

Açıklama

SMART İnteraktif Eğitim/Sunum Çözümleri alanında Global Pazar Lideridir. Arayın.. Dünyanın en iyi akıllı tahtası ,akıllı tahtanın mucidi Smartboard ile sizi tanıştıralım. Türiye de Smart Kullanan Kurumlar ; Türkiye’de; • SMART İnteraktif yazı tahtaları ve interaktif ürünleri Türkiye’de pekçok gözde eğitim kurumu, devlet kurumları ve şirketlerce kullanılmaktadır;

Bakım Anlaşması

Açıklama

Projeksiyon Aksesuar

Açıklama

Network Solving

Description

Quick Fix be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here', making it look like readable English. Many , and a search for 'lorem ipsum' will uncover many web sites still in their infancy. Various versions have evolved over the years, sometimes by accident, sometimes on purpose. There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words, combined with a handful of model sentence structures, to generate Lorem Ipsum which looks reasonable. The generated Lorem Ipsum is therefore always free from repetition, injected humour, or non-characteristic words etc.

  • Aliquam tincidunt mauris eu risus
  • Integer vitae libero ac risus egestas
  • Cras iaculis ultricies nulla
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus
  • Integer vitae libero ac risus egestas
  • Cras iaculis ultricies nulla
  • Aliquam tincidunt mauris eu risus
  • Integer vitae libero ac risus egestas
  • Cras iaculis ultricies nulla