Projektörcü

PROJEKTORCU.COM 2001 yılından buyana bilişim sektöründe en yeni teknolojiler ve uygulanması ile ilgili farklı alanlarda çalışmış LCD Tv -monitör tamiri, Teknik servis ve Otomasyon -Makina Sistem tasarımlarıyla uğraşmış ,Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar alanında uzman personeliyle sektöre adım atmış bir firmadır.

Özellikle Elektrik ,Elektronik ,Mikroişlemciler ve Uygulamaları , Mekatronik Sistemler ,CNC ,PLC - Otomasyon sistemleri ,Endüstriyel Robot uygulamaları ve eğitimleri , interaktif görüntü sistemleri ile ilgilenmiş ve bu alanlarda çalışmaya devam , Elektrik-Elektronik-Bilgisayar-Makina teknolojileri alanında Avrupa birliği , Tübitak vb. farklı Ar-ge projeleri hazırlayan ve üreten bir firmayız.

Yetkili 7 teknik personelin de Elektrik-Elektronik Teknolojileri , Bilişim Teknolojileri , Makina teknolojileri alanında Lisans -Yüksek lisans diplomasının yanında Cisco Network Academi Eğitmen ve CompTIA A+ ,Network + sertifikalarına da sahibiz.

Projeksiyon cihazları teknolojik olarak en gelişmiş , alternatifsiz sunum cihazlarıdır.Her geçen gün daha da gelişmekte ve büyük bir pazar olan ülkemizde, teknolojik yenilikleri ve gereksinimleri karşılayabilecek olmanın mutluluğu aynı zaman da ülke ekonomisine katkı sağlayabilecek bir iş yapmanın da hazzını duyuyoruz.

PROJEKTORCU.COM olarak , Bilinen Tüm marka Projeksiyon cihazları için teknik servis hizmeti verebilen , Elektronik kartları dahil arızasını giderip parça değiştirebilen , ayrıca Tüm marka ve model projeksiyon cihazların Lambalarını en iyi işçilik kalitesiyle değiştirebilen -yenileyebilen bir firmadır.

PROJEKTORCU.COM İlke olarak %100 Müşteri Memnuniyeti'ni her zaman ön planda tutan bir çalışma ekibi ile teknolojik gereksinimlerinize her türlü çözümü en pratik yollardan üretebiliriz.

PROJEKTORCU.COM Çevre bilinci ile oluşan tüm atıkları cinsine uygun olarak toplamaktadır. Bünyemizde Oluşan ve müşterilerimizden gelen zararlı ve geri dönüşümü yapılabilecek atıklar ilgili yönetmeliklerde belirtildiği gibi depolanarak geri dönüştürülebilir plastik, cam ve metal atıklar kaynağında ayrıştırılıp toplanmaktadır. Cinslerine uygun olarak ayrılmış atıklar yine bakanlık tarafından belirlenen lisanslı taşıyıcı firmalar yardımı ile lisanslı geri dönüşüm veya bertaraf tesislerine gönderilmektedir.